605 784 098
CZ | DE

PLASTOVÉ BLISTRY

Vyrábíme tyto typy plastových BLISTRŮ:

JEDNODUCHÉ BLISTRY

Plastové proložky, vaničky a paletky - slouží k uložení a fixaci více výrobků v přepravním kartonu nebo KLT boxu. Můžou se taky vystavit jako podložka společně s výrobkem přímo v obchodě. Standardně používáme materiály PVC a PET.

Vložka do krabice - plast je vytvarovaný podle baleného výrobku. Vložka s výrobky se následně vloží do papírové krabice.

Napařovací typ – s vytvarováním jediného dílu podle baleného výrobku, bez ohybů. Tento typ blistru se nalepuje (tzv. napařuje) na nalakovanou papírovou kartu s potiskem (popis výrobku,návod k použití).

b01 b02 b03

BLISTRY S OHYBEM

Do vytvarovaného BLISTRU (dle tvaru výrobku) s ohybem po obou stranách se nasune papírová nebo plastová karta s popisem výrobku a zafixuje se samolepkou nebo kramličkou kancelářské sešívačky.

b04 b05

KLAPACÍ BLISTRY

Klapací blistry – mají dva díly. Jeden vrchní s profilem baleného výrobku, druhý spodní, který slouží jako podložka. Může být i varianta že oba díly kopírují tvar výrobku.

Vyrábíme 2 druhy klapacích blistrů:

- oba díly jsou od sebe oddělené a drží v sobě profilovými zámky do sebe zapadajícími

- oba díly jsou vylisovány z jednoho kusu a tvoří jakousi knihu a její uzavírání je opět zajištěno profilovými zámky na obou dílech

b06 b07

VYSEKÁVANÁ KRABIČKA SE ZÁMKEM – SKLÁDANÁ

Jedná se o krabičku z PET nebo PVC fólie kterou si zákazník skládá sám jako kartonovu krabičku. Krabička je opatřena zámkem.

b08 b09